Starkki ja Puukeskus ühendavad jõud

Soome konkurentsiamet kooskõlastas Starkki ja Puukeskuse ühinemisetehingu. Selle eesmärgiks on olla raua-, puu-, ehitus- ja sisustuskaupade number üks edasimüüja kogu Põhja-Euroopas. Puukeskuse Eesti harul avaneb võimalus olla sillaks Ida- ja Lääne-Euroopa vahel. Esialgu jätkavad ettevõtted oma senise nime ja tegevusalaga.

Puukeskuse juhataja Atso Matsalu sõnul avab ühinemine uue perspektiivi ka Puukeskuse Eesti harule. „Me oleme justkui sillaks Ida- ja Lääne- Euroopa vahel, mille kaudu saavad uued omanikud tugevdada oma kohalolekut kogu Euroopa ulatuses. Meie klientidele annab see juurde suurema tootevaliku ja parandab konkurentsivõimet,“ lisas Matsalu.

Puukeskus toob kontserni puitmaterjali erioskused ning põhjalikud teadmised puidu lisandväärtustest. Starkkil on teadmised ja oskused ehitus- ning sisustustoodete poolel. Ettevõtete erinevad tegevusvaldkonnad täiendavad üksteist ja loovad tugeva vundamendi ühisele arengule.

”Starkki ja Puukeskuse tootevalik ja müügivõrgustik laienevad ning meil on võimalus õppida üksteise headest tavadest. Nii parandame klienditeenindust ja kulutõhusust”, ütles mõlema ettevõtte tegevjuht Juha-Pekka Pöntinen.