Ettevõttest

terassi-hooaeg

Oleme Eesti juhtivaid ehituspuidu ja puidupõhiste ehitusplaatide hulgimüüjaid juba aastast 1996.

Puukeskusega seotud ajalugu on märksa pikema “aja lugu”. 1929. aastal asutati Soomes Puukeskus OY, mis tegutses omal ajal 24-s müügikohas üle Soome. AS Puukeskus registreeriti Eestis 1995.a suvel ja tegevust alustati Tartus 1996.a. Puukeskus OY tütarettevõttena. Rahvusvaheline koostöö täiendas Eesti meeskonda erialase oskusteabe ja kogemustega, mis omakorda tagasid Eesti klientidele ja koostööpartneritele rahvusvahelise taseme ja kvaliteediga tooteid, mitmekülgset sortimenti ja personaalset teenindust.

Puukeskus oli 2014. aastast osa Põhjamaade suurimast ehitusmaterjalide müüjast DT Group, mis kuulub maailma suurima torustike ja küttesüsteemide tootja Wolseley kontserni.

DT Group´il on Taanis, Norras, Rootsis, Soomes ja Eestiga kokku 260 müügikohta, kus töötab üle 6000 töötaja.

29.juulil 2016.a. omandas ettevõtte Eesti kapital.
Meie klientideks on ettevõtted puidu- ja mööblitööstusest ning ehitusest. Eratarbijani jõuavad meie poolt pakutud tooted edasimüüjate kaudu, milleks on kõik suurimad ehitusmaterjalide kauplused üle Eesti.

18. jaanuaril 2019 avati inspireerivas Telliskivi Loomelinnakus meie uudne PK Salong.

PK Salong on AS Puukeskuse viimistlusmaterjalidele keskendunud esindussalong, mis asub Telliskivi loomelinnakus. PK Salongi eesmärk on pakkuda kvaliteetseid ja unikaalseid sise-ja väliviimistlusmaterjalide lahendusi.

Meie lai tootevalik hõlmab kõrgelt hinnatud brändide viimistlusmaterjale, mis sobivad nii ehitusfirmade hoonete projektide tarbeks kui ka eraisikute kodu sisustamiseks. PK Salongi hinnatud sisearhitektid ja müügimeeskond töötavad välja iga kliendi vajadustest lähtuvalt parima lahenduse, et tagada paindlik eelarve, õigeaegne tarne ning ajasäästlikud ressursid.

Salongis on eksponeeritud eelkureeritud tootevalik, mis muudab kliendi valiku protsessi lihtsaks ja ladusaks.

Lähemalt saab tutvuda Salongis pakutavaga aadressil www.pksalong.ee .

Parim hinna ja kvaliteedi suhe aastast 1996