PK Värvikeskus – AINULT PROFFIDELE. PROFFIDELT.

AS Puukeskus  avab täna, 16.jaanuaril Tallinnas Marja 7, uue kaupluslao PK Värvikeskus.

Soovime olla Eestis  esimene ainult professionaalset ehitajat teenindav kauplus. PK Värvikeskus teenindab ainult lepingulisi kliente, kellest enamuse moodustavad ehitusettevõtted.
Kauplusest leiab viimistlus- ja ehitusmaterjale sellistelt tuntud kvaliteet-brändidelt nagu Tikkurila, Mapei, Mira, Soudal, Karelia, Upofloor, Burmatex, Essve , Anza, Gyproc, Isover jpt.

Ajal, mil Eesti ehituskauplustes toimub armutu võitlus jaeklientide pärast ja lette täidavad valgustid, lilled, kodutehnika ja mänguasjad, on elukutseline ehitaja jäänud tagaplaanile. Seda tühimikku on tulnud täitma uus, elukutselise ehitaja vajadusest lähtuv kontseptsioon, kus klient saab esitada oma tellimuse e-keskkonnas, e-kirja või telefoni teel ning see tuuakse kas ehitusobjektile või saab selle soovitud ajal laost kätte. Talle on tagatud kiire ja professionaalne teenindus. Kaupluse osas on kõik ehitajale igapäevaselt vajalik olemas ning värvi toonimist või kauba komplekteerimist saab oodata mugavas ootesaalis nahkdiivanil kohvi juues.

tänav Kaupluse asukoht Laki kvartalis tagab lihtsa juurdepääsu erinevatest Tallinna osadest kui ka võimaluse teha muud ostud lähedalasuvatest spetsialiseeritud elektrimaterjalide või santehnika ja

ventilatsioonimaterjalide kauplustest.
Kaupluse töötajad on noored, kuid pikaaegse erialase töökogemusega oma ala professionaalid.
Nii ongi hüüdlauseks AINULT PROFFIDELE. PROFFIDELT.

PK Värvikeskusel on olemas ka oma koduleht pkvarvikeskus.ee

AS Puukeskus on eesti kapitalil 1995 aastal asutatud ettevõte, mis tegeleb ehitus-ja viimistlusmaterjalide impordi ning hulgimüügiga. AS Puukeskusel on ka professionaalsele kliendile suunatud viimistlusmaterjalide salongid PK Salong Telliskivi Loomelinnakus ja Tartus.