Parkett

Läbi sajandite on naturaalne puitpõrand osutunud valituks kohtades, kus põrandalt oodatakse kordumatut välimust ja pikaealisust. Keskkonnasõbralik, ilus ja mitmekülgne puitpõrand pakub palju valikuvõimalusi.

Naturaalne puitpõrand on alati olnud kvaliteetse ja väärtustatud kodu tunnuseks. Aegumatus on see, mille tõttu on naturaalne parkett ideaalseks põrandakatteks ka modernses kodus.
Elegantseid ja mugavaid puitpõrandad on tihti lisaks eluruumidele kasutusel ka erinevates ühiskondlikes ruumides.

Karelia

 

 

Karelia parkettidest õhkub ajatut ja kestvat põhjamaist disaini. Iga parkettpõrand on kui isikupärane meistriteos, mis räägib puu kordumatu loo. Lisainfot parketivalikute kohta leiate Karelia kodulehelt, näidistega on võimalik tutvuda meie kontoris ning edasimüüjate juures.

kahrs-logo

 

 

 

Ükskõik mis suuruse või stiiliga ruum – Kährs parkettide hulgast leiab kindlasti selle, mis ruumi ilu veelgi võimendab. Kährsi parketivalik sisaldab erinevaid puuliike, valikuid, värvitoone, mustreid ja viimistluslahendusi. Just seetõttu on Kärhsi puitpõrand alati ideaalseks valikuks. Loe lisa Kährsi kodulehelt, näidistega on võimalik tutvuda meie kontoris ning edasimüüjate juures.

Kontaktid:

Tiit Saul
Müügijuht (parkett)
tiit[at]puukeskus.ee
+372 503 6209
Maris Siilmann
Müügiassistent (parkett)
maris[at]puukeskus.ee
+372 6 562 753