Parkett

Läbi sajandite on naturaalne puitpõrand osutunud valituks kohtades, kus põrandalt oodatakse kordumatut välimust ja pikaealisust. Keskkonnasõbralik, ilus ja mitmekülgne puitpõrand pakub palju valikuvõimalusi.

Naturaalne puitpõrand on alati olnud kvaliteetse ja väärtustatud kodu tunnuseks. Aegumatus on see, mille tõttu on naturaalne parkett ideaalseks põrandakatteks ka modernses kodus. Elegantseid ja mugavaid puitpõrandad on tihti lisaks eluruumidele kasutusel ka erinevates ühiskondlikes ruumides.

KareliaKarelia parkettidest õhkub ajatut ja kestvat põhjamaist disaini. Iga parkettpõrand on kui isikupärane meistriteos, mis räägib puu kordumatu loo. Lisainfot parketivalikute kohta leiate Karelia kodulehelt.

 

KährsÜkskõik mis suuruse või stiiliga ruum – Kährs parkettide hulgast leiab kindlasti selle, mis ruumi ilu veelgi võimendab. Kährsi parketivalik sisaldab erinevaid puuliike, valikuid, värvitoone, mustreid ja viimistluslahendusi. Just seetõttu on Kärhsi puitpõrand alati ideaalseks valikuks. Loe lisa Kährsi kodulehelt.

 

PK SalongParketi näidistega saab tutvuda meie PK Salongis.

Aadress: Telliskivi 60/2 I-hoone, Tallinn. PK Salong on avatud E-R kell 9.00-17.00.

Lisainfo saamiseks soovitame leppida kokku aeg müügijuhiga.

PK Salong

Kontaktid:

Tiit Saul
PK Salongi müügijuht
tiit[at]pksalong.ee
+372 50 36 209
Maris Siilmann
PK Salongi ostujuht
maris[at]puukeskus.ee
+372 6 562 753