Parkett

Läbi sajandite on naturaalne puitpõrand osutunud valituks kohtades, kus põrandalt oodatakse kordumatut välimust ja pikaealisust. Keskkonnasõbralik, ilus ja mitmekülgne puitpõrand pakub palju valikuvõimalusi.

Naturaalne puitpõrand on alati olnud kvaliteetse ja väärtustatud kodu tunnuseks. Aegumatus on see, mille tõttu on naturaalne parkett ideaalseks põrandakatteks ka modernses kodus. Elegantseid ja mugavaid puitpõrandad on tihti lisaks eluruumidele kasutusel ka erinevates ühiskondlikes ruumides.

 

KährsÜkskõik mis suuruse või stiiliga ruum – Kährs parkettide hulgast leiab kindlasti selle, mis ruumi ilu veelgi võimendab. Kährsi parketivalik sisaldab erinevaid puuliike, valikuid, värvitoone, mustreid ja viimistluslahendusi. Just seetõttu on Kärhsi puitpõrand alati ideaalseks valikuks. Loe lisa Kährsi kodulehelt.

 

polarwood_logo (002)

Polarwood on üks Kährs Groupi kaubamärkidest. See viitab parketilaudade algmaterjali päritolule, põhjamaistest puuliikidest valmistatud parketid sobivad Euroopa põrandatele suurepäraselt. Looduslikest materjalidest valmistatud puitpõrand toob igasse koju tükikese loodust ning aitab luua hubase ja turvalise elukeskkonna.

 

pakendi_logo_roheline_2_jan2019_cmyk (002)

Puulux on Puukeskuse oma bränd. Puulux kalasabaparkett ning prantsuse kalasaba (chevron) on saadaval väga erinevas värvigammas. Lisaks kuuluvad kollektsiooni naturaalse ja valge lakiga kaetud ühelipilised tammeparketid.

 

Parketi näidistega saab tutvuda meie PK Salongis.
PK Salong
Aadress: Telliskivi 60/2 I-hoone, Tallinn.

PK Salong on avatud E-R kell 9.00-17.00

www.pksalong.ee 

Lisainfo saamiseks soovitame leppida kokku aeg.

Kontaktid:

Erki Kommusaar
MüügijuhtE-post: erki@pksalong.ee
Telefon: (+372) 53067844
Maris Siilmann
OstujuhtE-post: maris@pksalong.ee
Telefon: (+372) 53304008

PK Salong