TÖÖTASAPINNAD

koostööpartnerid-(1)_07EGGER Töötasapinnad

EGGER´i dekoorivalik on väga lai, pakkudes erinevaid värvilahendusi ning tänu erinevatele Feelfood sarja toodetele ka looduslähedase mustri ja struktuuriga pinda. Dekooride valik sisaldab: Uni colors sarja – külluslik värvi valik igale maitsele. Puiduimitatsiooniga sari – lisaks klassikalisele puidu imitasioonile on sisse toodud ka struktuur – Feelfood.
Feelfood pind imiteerib looduslikku puidu pinda. Feelfood sarja töötasapindadele pakutakse ka servakanti, mis on nii täiuslik, et esmapilgul ei saa arugi, et tegemist ei ole päris puiduga. Loomulikult ei puudu kollketsioonist kivi ja mineraalide sari, mis on põhiliselt orienteeritud töötasapindadele. Samuti on olemas naha ja tekstiili mustriga dekoorid, mis aitavad luua ruumi isikupäraseks.
Uudisena pakub EGGER melamiinkattega mdf plaati, sarja nimeks PerfectSence. PerfectSence sarjas on 2 erinevat pinda Matt ja Gloss.
PerfectSence Matt mdf-il loob sooja ja maheda tunde. Tootmisel on kasutatud uut UV katmistehnoloogiat, mis kindlustab ka selle, et plaadile ei jää sõrmejälgi.
PerfectSence Gloss (PG) mõjub nagu peegelpind. Uus kõrgläikiv EGGER´i mdf kindlustab ühtlaselt sileda ja veatu pinna.
Tutvu EGGER´i ZOOM kataloogiga ZOOM kataloog.pdf.
EGGER´i plaadid omavad  PEFC sertifikaati.

 
Kood
Toode
Laos
Ühik
Kogus
 
Picture
Kood
0402338
Toode
TÖÖTASAPIND EGGER F275 ST9 38x900x4100mm
Laos
in-stock
Ühik
tk
41.67 
Kogus
in-stock Läbimüüdud     in-stock Laos