SISETÖÖPLAAT CEMBRIT AQUA BLOCK

Cembrit Aqua Block

Spetsiaalselt loodud kasutamiseks märgades ruumides, kus on pidevalt kõrge niiskustase, isegi otsene kokkupuude veega. Plaat on kiviainepõhine ning kaetud veetõkkemembraaniga mõlemalt poolelt. Cembrit Aqua Block plaadiga on ehitamine kiire ja lihtne. Koos spetsiaalse tarvikute valikuga saate tervikliku lahenduse nii uutele, kui ka renoveeritavatale objektidele.

Cembrit Aqua Block täidab Soome ehitusmäärustikus märgade ruumide vee- ja niiskustõkketele esitatud nõudmised (C2, Niiskus).
Cembrit Aqua Block plaate võib viimistleda kahhelkividega, klaaskiudkanga või märgadesse ruumidesse mõeldud tapeetidega. Veetõkkega kaetud plaatide paigaldamine ja töötlemine on lihtne ja kiire. Olles plaadid kinnitanud, tihendatakse vuugid, nurgad ja kruvipead iseliimuva Cembrit veetõkketeibiga. Läbiviigud tihendatakse sobivate läbiviigukomplektide ja sertifitseeritud veetõkkemassidega. Kiviainel põhineva tootena annab Cembrit Aqua Block seinakonstruktsioonile kaitse ka mikroobide ja hallituse eest ning lisab hea tulekindluse.
Müra isoleeriv ning kaua kestev plaat sobib ideaalselt nii uusehitiste kui renoveeritavate hoonete ehitamiseks. Cembrit Aqua Block sobitub suurepäraselt vannitubade, märgade ruumide, majapidamisruumide, suurköökide ning tööstuslike pesulate ehitamiseks.
Plaadil on heakskiidetud veetõkkesüsteemisertifikaat C122/00. Lisaks on plaadil parim võimalik ehitusmaterjali ohutusklass M1. See tähendab, et toode on siseõhu puhtuse osas täielikult ohutu.
Omadused:
*Veetõkkega kaetud *Hallituse vaba *Plaatimisvalmis *Pikad küljed eelaugustatud *Kaua kestev *Kiire paigaldus *Kerge töödelda
Värvitoone
1
Tulekindluse klass
F
Mõõtmed
8x1200x2600 mm
Kaal (kg)
37,28

 
Kood
Toode
Laos
Ühik
Kogus
 
Picture
 
Kood
1300308
Toode
Cembrit kummitihend EPDM 45mm 30 jm /rull must
Laos
in-stock
Ühik
tk
Kogus
Picture
 
Kood
1300010
Toode
Cembrit Aqua Block 8x1200x2600/40 tk pk
Laos
in-stock
Ühik
tk
Kogus
Picture
 
Kood
1300307
Toode
Cembrit Windstopper teip 75 mm /25 jm rull 12 rl/pk
Laos
in-stock
Ühik
tk
Kogus
in-stock Läbimüüdud     in-stock Laos